Belső ellenőr pénzügyi területen

Feladatok:
  • Belső ellenőrzési kontrollrendszer konszernszintű előírásainak megvalósítása és továbbfejlesztése a kecskeméti gyárban
  • Folyamat- és rendszerellenőrzés elvégzése Compliance, anyavállalati és helyi törvényi előírásoknak megfelelően
  • Kontrollok kiépítése és éves felülvizsgálata a különböző társterületeken
  • Menedzsment kontrollok elvégzésének előkészítése és támogatása
  • Szoros kapcsolattartás a németországi központi területek képviselőivel
  • Kapcsolattartás belső és külső auditorokkal
  • auditok tervezése és megszervezése
  • Audit megállapításokra hozott intézkedések megvalósításának utókövetése
  • Kontroll eredmények bemutatása és riportolása a felsővezetés számára
  • A belső ellenőrzési kontrollrendszer továbbfejlesztése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség számviteli, pénzügyi, gazdasági területen
  • 3-5 év számviteli, pénzügyi vagy könyvvizsgálati területen szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • SAP és MS Office ismeretek (Excel és Power Point)