Gyakornoki program

Gyakornok projektvezetés területen

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Terület: Egyéb

Érdekel

Gyakornok a présüzem szerszámkarbantartás területén

Terület: Présüzem

Érdekel

Gyakornok a felületkezelő üzem gyártástervezés területén

Terület: Gyártás tervezése

Érdekel

Gyakornok logisztika-adminisztráció területen

Terület: Logisztika

Érdekel

Gyakornok a karosszériaüzem gyártástervezés területén

Érdekel

Gyakornok a karosszériaüzem területén

Terület: Karosszériaüzem

Érdekel

Gyakornok a présüzem területén

Érdekel

Gyakornok logisztikai igazgatóság és projektmenedzsment területen

Érdekel

Gyakornok az összeszerelő üzem gyártástervezés területén

Érdekel

Gyakornok logisztika területen

Érdekel

Gyakornoki program a kecskeméti Mercedes-Benz gyárában!

Mit jelent a gyakornoki program?

Gyakornokaink számára igyekszünk komplex támogatást nyújtani mind a tanulmányaik, mind a szakmai fejlődésük terén. A jövő szakemberei megismerhetik a gyár kultúráját és betekinthetnek abba, hogy milyen feladatokat lát el egy mérnöki vagy irodai területen dolgozó munkavállaló.

A hallgatók egyéni előrehaladását biztosítja az is, hogy a hétköznapokban német anyanyelvű kollégákkal együttműködve a különböző projektek, megbeszélések során gyakorolhatják, fejleszthetik nyelvtudásukat. Cégünk fontosnak tartja a fiatalok fejlődését, így tanulmányaik mellett a hallgatók az általuk megadott munkanapokon tudnak dolgozni, akár a home office lehetőségével is.

A hallgatók feltehetik a projektekkel kapcsolatos kérdéseiket, felettesük segítségével alakíthatják ki a projektek koncepcióját. Szakmai gyakorlat teljesítése mellett a hallgatók szakképzett mentori támogatást kapnak a részlegüktől a szakdolgozatuk megírásához, így a sikeres teljesítmény közös célkitűzésünk.

Miért éri meg gyakornoknak lenni a kecskeméti Mercedes-Benz gyárban?

  • Német vállalati kultúra megismerése, ahol a német precizitás és a magyar szenvedély találkozik egymással
  • Hasznos szakmai tapasztalat
  • Nyelvtudás fejlesztése
  • Szakdolgozatírás lehetősége
  • Rugalmas időbeosztás
  • Kötelező szakmai gyakorlat teljesítése
  • Önálló feladatok, saját projektek

Miért éri meg a vállalatnak?

  • Jól képzett szakember-utánpótlás
  • Integráció a multinacionális környezetbe, már képzési idő alatt
  • Rendszerek és folyamatok ismerete, készségszintű használata
  • A szükséges többéves gyakorlat és tapasztalat gyűjtése a képzési idő alatt
  • Kapcsolati háló kiépítése
  • Transzparens kapacitástervezés biztosítása az első naptól kezdődően
  • Szakmai nyelvhaszálat elsajátítása

Amit kínálunk gyakornokainknak:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Munkába járás költségének támogatása

  • Home Office lehetőség

Általános elvárások:

  • 3-5 nap vállalása (hétfőtől péntekig)
  • Idegennyelv ismerete
  • Minimum 6 hónap vállalása
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Motiváltság, nyitottság
JELENTKEZZ AZ ALÁBBI ELÉRHETŐSÉGEN, MAGYAR ÉS IDEGEN NYELVŰ FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD FELTÖLTÉSÉVEL.

Kérdésed az alábbi e-mail címre várjuk!

gyakornok@mercedes-benz.com

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

Kiválasztási folyamatunk:

Gyakornokok kiválasztása folyamatosan több lépcsős rendszerben történik az aktuális nyitott pozícióktól függően.

Gyakornokaink írták

Nóri

Nóri

„Nem volt még egy ilyen munkahelyem, ahol ennyi dicséretet kaptam volna, és ilyen közvetlenül álltak volna hozzám a munkatársaim a kezdetektől fogva.”

Lilla

Lilla

"Az, hogy mit és mennyit tanulsz itt az csak is tőled függ, hogy mennyire hasznosan töltöd itt el az időd, hogy csak az órát nézed, hogy mikor jár már le a munkaidő, vagy ténylegesen vállalsz projekteket és része leszel a csapatnak.“

Zsanna

Zsanna

„Az MBMH-nál nem érzed úgy, hogy diák vagy, és ezért „tipikus“ unalmas feladatokat kell elvégezned. Itt fontos feladatokat bíznak rád, amivel hozzájárulhatsz a gyár további fejlődéséhez. Számítani fognak rád a munkatársaid, és rengeteg segítséget kapsz a munkád során!„

Szabolcs

Szabolcs

„Mechatronikai mérnökhallgató vagyok, tehát említenem sem kell, hogy egy leendő mérnök számára az MBMH a lehetőségek tárházát nyújtja. Volt szerencsém az összeszerelő üzem területén elsajátítani az egész gyártósor működési elvét, illetve mivel karbantartás terültén gyakornokoskodom, a gépek javításába és kalibrációjába is betekintést nyerhettem.”