IT munkatárs – Adminisztratív területek támogatása

Feladatok:
  • A személyügyi és pénzügyi szakterületek informatikai rendszereinek támogatása. Szakértői közreműködés és tanácsadás az alkalmazásokkal kapcsolatos kérdésekben, figyelembe véve a komplex rendszerek különböző platformjait és kapcsolatait
  • A releváns személyügyi rendszerek és a bérszámfejtési rendszer működésének biztosítása konszernszintű biztonsági, stratégiai folyamatok bevezetésével, valamint ezek folyamatos felmérésével és továbbfejlesztésével
  • Fejlesztési koncepciók megtervezése a meglévő alkalmazások kiértékelése alapján. Projektek kezdeményezése és vezetése stratégiai IT megoldások megállapítására és bevezetésére
  • Kapcsolattartás és kapcsolatfejlesztés a belső és külső partnerekkel. IT rendszertámogatás folyamatos fejlesztése IT-Shared-Service stratégia keretein belül
  • A bevezetett rendszerek és megoldások rendszeres kiértékelése és folyamatos fejlesztése gazdasági szempontból, illetve az ehhez tartozó büdzsé felügyelete
Elvárások:
  • Felsőfokú informatikai, mérnöki vagy közgazdasági végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Projektmenedzseri tapasztalat (ideális esetben német vállalatnál szerzett)
  • Személyügyi vagy pénzügyi rendszerek területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Csapatszellem, jó kommunikációs készség, jó szervezőkészség, jó munkabírás