Huzalszikra forgácsoló

Feladatok:
  • Huzalszikra forgácsolással nagy pontosságú munkadarabok, szerszámok készítése
  • Egyedi és prototípus munkadarabokhoz műveleti sorrendterv felállítása
  • Önálló programkészítés huzalszikra forgácsológépre
  • Megmunkáláshoz szükséges befogókészülékek, vizsgáló- és mérőeszközök összeállítása
  • Berendezés önálló felszerszámozása, beállítása komplex munkadarabok megmunkálásához
  • Önálló hibaanalízis elkészítése, megfelelő intézkedések meghozatala
  • 3D optikai mérőrendszerrel (3D scan) gyártmányok digitalizálása, minőségellenőrzése
Elvárások:
  • Fémipari szakmában sikeresen lezárt szakmai végzettség (forgácsoló, szerszámkészítő, gépész…), vagy a forgácsolásban szerzett több éves szakmai tapasztalat
  • Forgácsolási technikák ismerete
  • Huzalszikra forgácsoló gép biztos gyakorlati ismerete
  • MS-Office készség szintű ismerete
  • Jó térbeli érzék, műszaki rajzok kiváló olvasása