Gyártástervező/-mérnök az összeszerelő üzem területén

Feladatok:
  • Termelő berendezések, alkatrészek, és tartozékok teljes körű tervezése, valamint az ezekkel kapcsolatos konstrukciós módosítások kidolgozása és végrehajtása
  • Költségekkel és gazdaságos megvalósíthatósággal kapcsolatos tanulmányok készítése
  • Gyártó berendezésekben történt változtatások projektszerű lebonyolítása, szakterületekkel, szakértői csoportokkal való egyeztetés
  • Projektkoordináció - kitűzött költség, határidő, és minőségi célok elérésének biztosítása
Elvárások:
  • Gépészmérnöki, gazdászmérnöki, vagy ezekkel megegyező végzettség (egyetem/főiskola)
  • Jó érzékek számítógépes programok használatához, tapasztalat tervezőprogramok (CAD/CAM) és MS Office használatában
  • Kiváló német nyelvtudás szóban és írásban, angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Magabiztos, kitartó, ügyfélközpontú és csapatjátékos személyiség
  • Hajlandóság hétvégi munkavégzésre.