Logisztikai tervező

Feladatok:
  • Teljes beszállítási láncot érintő, komplex folyamatok önálló tervezése és bevezetése, a Daimler AG standard beszállítási folyamatainak figyelembevételével (JIS, rövid ciklusidejű JIT)
  • Belső logisztikai folyamatok saját hatáskörben való alakítása, különösen a Pickzonák ellátása, szett-képzés és komissiózás, túra- és raktártervezés területén
  • Göngyölegtervezés optimalizálása a folyamatlánc-fejlesztésben, együttműködésben a felelős részlegekkel és beszállítókkal
  • Külső és belső logisztikai folyamatok elemzése, beleértve a benchmark-alkalmazást is
  • A folyamatok jobbítási lehetőségeinek önálló felismerése, valamint a fejlesztések végrehajtásának biztosítása. (KVP)
  • Hosszútávú logisztikai folyamatok kialakítása és fejlesztése a kecskeméti üzem logisztikai stratégiája alapján.
Elvárások:
  • Lezárt felsőfokú gazdasági végzettség (logisztikai szakirány előny)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat logisztikai területen
  • Microsoft Office ismeretek (Excel, Power Point, Access)
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó német nyelvtudás szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás előny
  • MTM tapasztalat előny